Язык:
Валюта:

(095) 300-170-3

(096) 165-420-5

Сервис велосипедов

Звоните: (067) 177-02-77   (099) 446-86-46

З початком нового велосипедного сезону 2015 веломастейрня Помаранчевий Ровер відкриває свої двері і зустрічає клієнтів не лише в м. Києві по вул. Володимиро-Либідська 25, але й у м. Вишгород на мікрорайоні «Берізки». Команда професійних веломеханіків, набравшись ще більше досвіду за минулий рік, оновивши інструмент на ще більш професійніший готова приступити до найважчих завдань. Рівняти колеса, перевзувати велосипеди в літню резину, робити повну профілактику і усунення несправностей трансмісії, чистки і змащування ланцюга та кассети, заміни змазки всередині втулок, обслуговування вилок, а, найголовніше, планетарних втулок. Власників планетарних втулок хочемо порадувати наявністю оригінального мастила Shimano, а не його замінників. Обслуговування дитячих велосипедів по спеціальним супер-цінам. Завдяки гнучкій системі знижок і зручному розташування майже в центрі міста, вам сподобається не лише бути нашим постійним клієнтом у веломайстерні, але й отримувати знижки на аксесуари та запчастини. В своїй роботі наші веломайстри використовують лише якісні, але в той же час і доступні вимінні матеріали від Shimano (Японія), XLC (Німеччина), Alligator (Тайвань), SRAM (США-Німеччина) та інших відомих брендів. Велосипедний магазин Помаранчевий Ровер надає вам цілу низку опцій з ремонту: поточний ремонт, частковий ремонт, гарантійний ремонт, сезонне обслуговування, реставрація, перефарбування та ін. Раді вітати Вас у веломайстернях Києва та Вишгорода!
Кінець розмови в чаті

 
Забруднення і природний знос компонентів вже за сезон активного катання можуть перетворити літак в дратівливий трактор.
 
«Помаранчевий ровер» пропонує допомогу у догляді за Вашим залізним другом. Для помірних катальцев цілком достатньо проходити повне ТО на початку або кінці сезону, тим, хто катає і взимку - два рази на рік. І, звичайно ж, завжди можна звернутися за обслуговуванням окремих систем в міру необхідності.
 
Регулярного догляду вимагають в першу чергу втулки (на насипних підшипниках), ланцюг, троси та сорочки механічних гальм і перемикачів. Будь-яке звернення в майстерню також включає перевірку зносу ланцюга, гальмівних колодок, касети та інших витратних матеріалів.
Цены на услуги по обслуживанию велосипеда:
 
Мийка велосипеда від 25 грн
Чистка и смазка трансмиссии (цепь, переключатель, звёзды) от 60 грн
Переборка втулки (одной)
разборка, чистка, оценка износа, смазка, сборка, настройка. Mожет потребоваться замена конусов, шариков — стоимость оговаривается отдельно в телефонном режиме
от 50 грн
Переборка рулевой
разборка, чистка, оценка износа, смазка, сборка, настройка. Mожет потребоваться замена чашек, подшипников — стоимость оговаривается отдельно в телефонном режиме
от 50 грн
«Первое» ТО
проводится для нового велосипеда через месяц или после 100 км пробега. Включает в себя проверку всех механизмов, подтяжку резьбовых соединений, настройку тормозов и переключателей.
от 50 грн
Полное техобслуживание
включает в себя мойку велосипеда, настройку втулок, рулевой, чистку, смазку и настройку трансмиссии, переключателей и тормозов, замену износившихся деталей при необходимости. Стоимость деталей оговаривается отдельно в телефонном режиме.
от 300 грн
 

Звоните: (067) 177-02-77   (099) 446-86-46


Обратите внимание! 
У нас нет детального прайса для каждого действия механика, как у многих других мастерских. Вместо этого в стоимость изначально включены все необходимые связанные работы (например, переборка рулевой логично включает в себя демонтаж/монтаж выноса и вилки, а чистка переключателя включает в себя его демонтаж, установку и настройку). В процессе мастер может обнаружить другие неисправности, или столкнуться с необходимостью замены компонента, в этом случае стоимость работы и деталей согласовывается с клиентом в телефонном режиме.
 • Shimano
 • Sram
 • Brooks
 • Azor
 • Abus
 • Cyclon
 • Dutch Perfect
 • KTM

AMSTER.IN.UA

 • Режим работы: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
 • Доставка товаров по всей Украине
 • Лояльность цен
 • Квалифицированный персонал
 • Гарантийное обслуживание
 • Ремон, ТО велосипедов

КОНТАКТЫ

 • (066) 455-8343
 • info@amster.ua
 • amsterUA

TWITTER

FACEBOOK

Ми любимо якісні велосипеди і хочемо, щоб вони були для людей джерелом здоров'я, гарного настрою та регулярним транспортом.
Для нас велосипед - це філософія і стиль життя.
Наша мета - популяризація, продаж та обслуговування високоякісних велосипедів з провідної велокраїни Європи - Голландії.
Amster - велосипеди з Голландії