Язык:
Валюта:

(095) 300-170-3

(096) 165-420-5

Категории

Sram

SRAM Corporation - американська компанія, один з найбільших у світі виробників устаткування для велосипедів. Заснована в 1987 році з першим офісом в центрі міста Чикаго, Ілінойс і складалася всього з 6 співробітників. У січні 1988 року SRAM представляє свій перший 10ти швидкісний перемикач Grip Shift®. Компанія розвивається, компоненти SRAM використовують гонщики зі світовими іменами і до 1991 року Взуттєвий підрозділ налічує вже більше 60 співробітників. Більш 300000 компонентів поставляються таким відомим маркам, як Cannondale, Diamond Back, GT, Schwinn, Specialized, Trek і Univega. У 1994 році проводиться 34 мільйони Шифтер SRAM. У лютому 2002 року SRAM купує RockShox - всесвітнього лідера у виробництві амортизаційних вилок, а в березні 2004 року корпорацію Avid - вдущего виробника гідравлічних і механічних дискових торомоза.

Постійне вдосконалення трансмісії велосипеда, створення компонентів, однаково чудових для будь-якого напрямку велоспорту, гранично легких, точних і довговічних - основна філософія компанії SRAM. В основі всіх компонентів від SRAM лежать ключові технології, що дозволяють добитися небувалої надійності і точності роботи частин приводу велосипеда, відповідальних за перемикання. Це співвідношення перемикання 1: 1, для точності і простоти налаштування, це композитні матеріали і кращий в індустрії алюміній, використовуваний в компонентах вищих груп, це пряма проводка троса в задніх перемикачах, що забезпечує плавне і рівномірне перемикання на довгий час, це продумані тригерні манетки, дозволяють управляти перемиканням одним пальцем і багато, багато іншого.

Компанія SRAM випускає повний спектр обладнання для гірських і шосейних велосипедів: вилки і амортизатори, обладнання перемикання передач, касети, ланцюги, гальмівні системи та ін. Нескінченні удосконалення і революційне нововведення - ось основна політика SRAM. Корпорація SRAM починала з мети створення абсолютної системи перемикання передач і кращих перемикачів.

Продукція SRAM поставляється під торговими марками SRAM, RockShox, Truvativ, Avid та ін. Основним конкурентом SRAM є японська корпорація Shimano.

Нет ни одного товара выбранного производителя для показа.

AMSTER.IN.UA

  • Режим работы: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  • Доставка товаров по всей Украине
  • Лояльность цен
  • Квалифицированный персонал
  • Гарантийное обслуживание
  • Ремон, ТО велосипедов

КОНТАКТЫ

  • (066) 455-8343
  • info@amster.ua
  • amsterUA

TWITTER

FACEBOOK

Ми любимо якісні велосипеди і хочемо, щоб вони були для людей джерелом здоров'я, гарного настрою та регулярним транспортом.
Для нас велосипед - це філософія і стиль життя.
Наша мета - популяризація, продаж та обслуговування високоякісних велосипедів з провідної велокраїни Європи - Голландії.
Amster - велосипеди з Голландії